«М'яка стимуляція»

від
Комплексна програма
ЕКЗ-запліднення + ICSI
31 000 грн
М'яка стимуляція підійде вам, якщо:
1
Гормональна стимуляція протипоказана
2
У вашому анамнезі – синдром полікістозу яєчників і є ризик гіперстимуляції яєчника
3
У попередніх циклах ЕКЗ було отримана недостатня кількість ембріонів
4
Причина безпліддя - чоловічий фактор
5
Необхідно зменшити вплив програми ЕКЗ на життєвий ритм
6
Ви шукаєте ефективне ЕКЗ без обмеження за віком
!ВАЖЛИВО!

Вибір програми "М'яка стимуляція" здійснюється тілько за результатами консультації репродуктолога. Програма "М'яка стимуляція" призначається індивідуально.
Склад програми «ЕКЗ + ICSI»
Програма включає все, що потрібно, щоб провести протокол екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) з прямим введенням відібраного сперматозоїда безпосередньо в яйцеклітину (ICSI).
Первинна консультація і супровід репродуктолога
Індивідуальний підбір пакета медикаментів
Супровід і моніторинг росту фолікулів з яйцеклітинами
Отримання фолікулів яєчників під місцевою анестезією
Інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїдів ICSI
Підготовка ембріонів
Ембріотрансфер*
Підтвердження вагітності (ХГЛ)*
УЗД-моніторинг до 6-го тижня вагітності*
* оплачується додатково
Запишіться на безкоштовну консультацію лікаря-репродуктолога
Переваги програми «М'яка стимуляція»:
Зменшення ризику синдрому гіперстимуляції яєчників
Можна провести кілька циклів програми для «накопичення» ембріонів
Ооцити кращої якості
Менший ризик багатоплідної вагітності
Як усе відбуватиметься
1–2-я тиждень: стартуємо
Познайомтеся з вашим репродуктологом. З ним ви обговорите свою ситуацію і окреслите план наступних дій. Пройдете кілька необхідних обстежень. Потім лікар підбере медикаменти, які, залежно від стану вашого здоров'я, дадуть найкращий для ЕКЗ-запліднення результат.
4–5-й тиждень: фолікули з яйцеклітинами дозріли
М'яка гормональна стимуляція яєчників. Етап дуже відповідальний. Ін'єкції лікарського засобу можна проводити в медичному центрі або самостійно вдома. У цей час ми моніторимо зростання фолікулів за допомогою УЗД. Якщо потрібно, лікар коригує дози препарату.
6-й тиждень: з'являються ембріони
Забираємо дозрілі фолікули за допомогою пункції. Процедура рідко займає більше 20 хвилин і проходить під місцевою анестезією. Готуємо яйцеклітини і сперматозоїди в живильному середовищі. Обираємо найбадьоріші сперматозоїди і запліднюємо ним яйцеклітини. Ембріони готові, дорощуємо їх ще 3–5 днів, щоб потім обрати найкращий ембріон для перенесення.
7-й тиждень: початок вагітності
Переносимо ембріон у матку. Це найприємніший і найбільш хвилюючий момент. Абсолютно безболісний. Ембріон прикріплюється до стінки матки і починає активно рости. Через пару тижнів ми проведемо аналіз на β-ХГЛ, щоб на 100% підтвердити вагітність. А до 6-го тижня ще проведемо ультразвукову діагностику і переконаємося, що вагітність проходить успішно. На цьому етапі ви можете перейти з-під нагляду лікарів-репродуктологів медичного центру ilaya під спостереження наших акушерів-гінекологів, які вестимуть вашу вагітність аж до її природного успішного завершення.
Станьте батьками здорового малюка в медичному центрі ilaya
2 848
кількість проведених циклів ЕКЗ
62.4%
вагітностей після першої спроби ЕКЗ
75.8%
вагітностей після 2-х послідовних спроб ЕКЗ
1 281
дитина народилася завдяки програмам ЕКЗ в ilaya
68.4%
вагітностей після першої спроби в кріоциклі
98%
виживання ембріонів після розморожування, придатних для пересадки
723
проведених ЕКЗ в кріоциклі
Записуйтеся на консультацію, мрії повинні втілюватися
Ми допоможемо вашому малюкові з'явитися
У медичному центрі ilaya ми зібрали по-справжньому злагоджену команду репродуктологів та ембріологів. У їх розпорядженні – супертехнологічне обладнання, власний досвід допомоги сотням пацієнтів, а також величезне співпереживання і людяність.
Що дійсно важливо для пар, які планують почати протокол ЕКЗ? Дізнайтеся думку одного з провідних репродуктологів нашого медичного центру – Венери Енверівни.
Дивіться відео
На передовому рубежі науки
Медичний центр ilaya
Займаємося не лише клінічною практикою, але ведемо дослідницьку діяльність в області клітинних технологій. У нашому розпорядженні - краще в галузі обладнання і потужності власної репродуктивної і кріолабораторіі
Щасливі виправдати ваші очікування
Анастасія, 30 років
У 25-й день народження в мене виявили рак правого яєчника. В молодої жінки, найголовнішою проблемою якої було підібрати правильний гардероб до відпустки, знайшли смертельну хворобу. Здавалось, я божеволію. Мені швидко зробили операцію, потім були хіміотерапія, довгий процес реабілітації. Ледве я прийшла до тями, лікарі знайшли нову проблему – кісту в черевній порожнині. Хвороба прогресувала, мене поклали на обстеження, де несподівано з'ясувалося, що то не кіста, а вагітність. Це був найбільший шок! Після операції та «хімії» вагітність була в принципі неможливою. Дитину, яка якимось дивом розвивалася в мені, не можна було народжувати, але я не могла позбутися малюка. Природа вирішила все сама – вагітність перервалась, і щось у мені обірвалося теж: адже я вже відчула, що таке виношувати і готуватися стати матір'ю.

Після викидня онколог заявив досить жорстко: «Забудьте про дітей». Я вирішила, що забути завжди встигну, і почала відновлювати організм. І ось одного разу, коли я прийшла за результатами аналізів, усе той самий лікар перегорнув мою карту і сказав: «У вас все добре. Дозволяю вам з чоловіком спробувати». Лікар знав мою історію хвороби, тому запропонував не витрачати часу на спроби завагітніти природним шляхом, враховуючи єдиний яєчник, а скористатися ЕКЗ-заплідненням.

Розраховувати на безкоштовне ЕКЗ ми з чоловіком не могли – хто в здоровому глузді видасть квоту жінці з хіміотерапією в анамнезі? Довелося платити. Якимось чином я знайшла гроші, і ми ввійшли у свій перший протокол. Але в період стимуляції чоловік подарував мені «сюрприз» – сказав, що зустрів більш здорову жінку. З'ясувалося, що він «смертельно втомився» від моїх «безуспішних спроб вилікуватись і вічної заклопотаності вагітністю»: «Ти не можеш народити, ти неповноцінна, а я можу мати дітей. Так навіщо мені витрачати стільки грошей на ЕКО?» Я дійсно відчула себе неповноцінною. Але тривав цей стан недовго: через тиждень мене чекали в клініці.

Виявилося, що в результаті протоколу в мене визріли 8 яйцеклітин, усі хорошої якості. Лікар сказав, що новини прекрасні. А як же бути з тим, що чоловіка поруч уже немає? Всі, хто оточував мене, в один голос заявили: «Не зупинятись!» В клініці запропонували ЕКЗ з донорською спермою. Я погодилася – після раку і перерваної вагітності така дрібниця, як батько-донор, мене вже не лякала. А потім сталося ще одне диво – вдало запліднилися всі 8 ембріонів, тобто 100%.

Підсадили два. Так почалася вагітність, яка подарувала мені двох малюків – Наташу й Андрійка. Моїх дітей.
Олександр, 38 років
До того, як зустрів свою кохану дружину, татом я себе не уявляв. Космонавтом, страховим агентом, перекладачем і навіть президентом – так. А ось бути батьком я не планував. Проживши разом 5 років, самі того не очікуючи, почали розуміти, що живемо «не тим» життям і замислилися про те, що ми давно разом, а діти «до нас не приходять».

І почалося... Нескінченні візити до лікарів, лікування, діагноз «безпліддя»... Сльози дружини, сумніви і страшні думки про безглуздість існування і неповноцінність нашої сім'ї. Якось, повертаючись додому, ми з дружиною перебували в нескінченному заторі, і тут нам потрапив на очі рекламний щит медичної клініки, який обіцяв щастя материнства. І з цього почався новий етап життя. Перший раз до клініки ми прийшли в листопаді 2012 року. Здали всі аналізи й отримали «зелене світло» на програму ЕКЗ без стимуляції, тому що дружина дуже боялася «гормональної атаки».
Спроба виявилася безрезультатною. Сльози, сльози, сльози... Коли лікар запитала нас, чи будемо ми намагатися ще раз, несподівано для себе я відповів: «Так!» Отже, ми з дружиною знову прийшли до клініки. Було вирішено не сподіватися на диво і планувати ЕКЗ зі стимуляцією.

Лікар призначила курс гормональних уколів, які збільшили кількість яйцеклітин до 8. Нарешті настав день, коли яйцеклітини «пункціювали» і за допомогою моєї сперми створили кілька ембріонів, 2 з яких підсадили дружині. Решта шість залишилися в клініці й мали бути заморожені на випадок невдачі. Через два дні нам зателефонували з клініки і сказали, що всі непідсаджені ембріони загинули. Було відчуття, що ці ембріони були вже народженими дітьми. Дружині здавалося, що і тих, хто всередині неї, чекає та сама доля.

І знову з'явилася думка, що існування безглузде, до того ж додався синдром гіперстимуляції яєчників. Дружина відчувала сильні болі в животі, не могла ходити і навіть їсти, тому вже й не сподівалася.

Проте наша лікарка рекомендувала перейти на білкову дієту, приїхати на крапельниці та запевнила, що це надійний метод стимуляції вагітності. На всі крапельниці ми їздили разом. У день, коли їй ставили останню крапельницю, ми дізналися, що заповітний ХЛГ у нас 117. Це означало, що ми вагітні!!!

Одразу ж після цього аналізу наше життя змінилося. Перспектива стати мамою і татом, а в майбутньому – бабусею і дідусем вдихнула в нас нове життя!!! Ще через тиждень ми дізналися, що дітей двоє, і нашої радості стало вдвічі більше. АЛЕ це було ще не все.

Несподіванкою стали перейми, які почалися на 33-му тижні, їх вдалося зупинити тільки вже в пологовому будинку. Тиждень дружина знову лежала під крапельницями, а малі вирішили народитися достроково. Вони з'явилися на світ, не дотерпівши три години до 35-го тижня.

Перше, що почула дружина, прийшовши до тями від наркозу: «Ми нічого не обіцяємо, все сталося дуже рано». Друге: «Моліться, щоб не залишились овочами».

Зазвичай вважається, що дітей виходжують, починаючи з 28-го тижня, але ніхто не розповідає про те, що діти на цьому терміні мають величезні ризики залишитися глухими, сліпими, отримати ДЦП.
Ми їздили в лікарню щодня і вдвох.
Вчилися тримати їх на руках. 1700 і 2000 грамів – наші маленькі грудочки щастя.
Ми вчилися міняти їм памперси, хоча з них злітав навіть найменший розмір.
Ми вибирали шапочки, які підійдуть на маленькі голівки. Ми вчили їх їсти молоко зі шприца і давали соску, щоб сформувати смоктальний рефлекс. Ми їх виходили і через місяць забрали додому. Далі... А що, власне, далі?

Нарешті ми звикли бути щасливою родиною: «І хлопчик, і дівчинка? Як вам пощастило!»

Нашим дітям скоро 5 років. Вони абсолютно здорові й прекрасні малі.

Ми з дружиною разом і щасливі. І знаєте що? Здається, мені бути татом подобається навіть більше, ніж як я міг собі уявити і, більше того, як планував.
Лора, 37 років
Напевно, історія мого ЕКЗ відрізняється від усіх, що ви чули або очікуєте почути. Справа в тому, що я ніколи не любила дітей. І народжувати їх теж не хотіла. Ось так.

Можливо, це пов'язано з генами або гормонами – не знаю. Лікуватися від цього я точно ніколи не збиралася, життя влаштовувало мене і без дітей.

Та що там влаштовувало – воно було прекрасним!

П'ятнадцять років тому ми разом з чоловіком переїхали до Києва, він вибудував власну IT-компанію. Коли в тебе є маса планів, друзів і необмежені ресурси, кожний день може бути просто казкою: нові враження, магазини, поїздки.

Літо ми проводили в Італії або на дачі, з безліччю гостей, музикою, вином і танцями до ранку. Зиму – переважно в Таїланді або у Франції.

Перспективи прожити так десятки років псувало лише одне – чоловік хотів спадкоємця.

Одного вечора ми приїхали до знайомих, щоб привітати їх з народженням сина. Пам'ятаю, що вручили господарям безглуздий розвиваючий килимок з брязкальцями. Того ж вечора чоловік пригрозив розлученням, якщо ми не почнемо планувати власних нащадків.

Потрібно було щось робити, і я придумала, що нібито почну фіктивно лікуватися від безпліддя. Відомо, що збір аналізів може зайняти місяці, а лікування – роки, та й результат не гарантований. Це мене повністю влаштовувало. Насамперед лікар порадив набрати кілька кілограмів (про цю рекомендацію я вирішила забути), а чоловікові – припинити відвідувати баню: високі температури сповільнюють активність сперматозоїдів. Чоловік, звичайно, засмутився, але все обернулося на краще: він почав більше часу проводити вдома.

Суботніми вечорами ми сиділи вдвох, іноді просто грали в «Монополію». Мені зміни подобалися дедалі більше, тому я продовжувала відвідувати лікаря. Оточуючі намагалися мене підтримувати: «Процес зачаття не швидкий, але колись усе обов'язково вийде». Ті самі слова повторював лікар.

Через два роки медичних консультацій результатів усе ще не було. Чоловіка, звичайно ж, це не влаштовувало, шлюб почав руйнуватися.

Що сказати? Все пішло не за планом...

Рішення потрібно було приймати швидко і вагітніти теж – на горизонті було розлучення. І якщо говорити відверто, я була готова відмовитися від вигод свого чайлд-фрі-становища, щоб утримати кохану людину.

ЕКЗ-запліднення стало ідеальним виходом.

Усе вийшло якось само собою. Я подзвонила чоловіку і запропонувала спробувати «востаннє». Разом ми прийшли до клініки. Оскільки всі необхідні аналізи були, процедуру нам зробили вже в наступному циклі.

Обійшлися навіть без протоколу стимуляції – єдина вилучена для ЕКЗ яйцеклітина виявилась ідеально працездатною. ICSI, підсадка, аналізи на гормони – через два тижні нас привітали із вдалою вагітністю.

Чоловік був щасливий і, як мені здається, почав любити мене ще більше, ніж за всі минулі роки. Сьогодні нашому синові 6 місяців. Він милий карапуз, схожий на тата. Як і всім матерям, мені доводиться міняти підгузки і витирати слину – все не так страшно, як здавалося раніше.

Свою дитину я люблю, до того ж у нас є няня. А головне, чоловік, як і раніше, поруч і безмежно вдячний за такий подарунок.

Html code will be here


Html code will be here


Запишіться на індивідуальну консультацію
Безкоштовно
Будемо раді вас бачити
Київ, вул. І. Крамського, 9
Пн.-Пт. 08:00 – 20:00
Сб. 08:00 – 16:00
(044) 284 00 04