Medical company ilaya
ILAYA
Вагітність через ЕКЗ: історії
Сьогодні вони тихо сопуть в своїх ліжечках, хоча могли так і не з'явитися на світ. Мами малюків, зачатих методом ЕКЗ, розповіли про те, як пережити діагноз «безпліддя» і на що здатна жінка заради своєї дитини.

Анастасія, 30 років:
кількість протоколів (термін позначає стимуляцію вироблення яйцеклітин в організмі жінки, що передує ЕКО) - 1, вдалих вагітностей - 1
У 25-й день народження у мене виявили рак правого яєчника. У молодої жінки, найголовнішою проблемою якої було підібрати правильний гардероб до відпустки, знайшли смертельну хворобу. Здавалося, я божеволію. Мені швидко зробили операцію, потім була хіміотерапія, довгий процес реабілітації. Ледве я прийшла до тями, лікарі знайшли нову проблему - кісту в черевній порожнині. Хвороба прогресувала, мене поклали на обстеження, де несподівано з'ясувалося, що це не кіста, а вагітність. Це був найбільший шок! Після операції і «хімії» вагітність була в принципі неможлива. Дитина, яка якимось дивом розвивалася в мені, народжувати було не можна, але я не могла позбутися від малюка. Природа вирішила все сама - вагітність зірвалася, і щось у мені зірвалося також: я вже відчула, що таке виношувати і готуватися стати матір'ю.

Після викидня онколог заявив досить жорстко: «Забудьте про дітей». Я вирішила, що забути завжди встигну, і почала відновлювати організм. І ось одного разу, коли я прийшла за результатами аналізів, все той же лікар перегорнув мою карту і сказав: «У вас все в порядку. Дозволяю вам з чоловіком спробувати ». Лікар знав мою історію хвороби, тому запропонував не витрачати часу на спроби завагітніти природним шляхом, враховуючи єдиний яєчник, а зробити ЕКЗ.

Розраховувати на безкоштовне ЕКЗ ми з чоловіком не могли - хто в здоровому глузді видасть квоту жінці з хіміотерапією в анамнезі? Довелося платити. Якимось чином я знайшла гроші, і ми вступили в свій перший протокол. Але в середині стимуляції чоловік підніс мені «сюрприз» - сказав, що зустрів більш здорову жінку. З'ясувалося, що він «смертельно втомився» від моїх «безуспішних спроб вилікуватися і вічної заклопотаності вагітністю»: «Ти не можеш народити, ти неповноцінна, а я можу мати дітей. Так навіщо мені витрачати стільки грошей на ЕКЗ? »Я дійсно відчула себе неповноцінною. Але тривалий стан недовго: через тиждень мене чекали в клініці. Виявилося, що в результаті протоколу у мене визріло 8 клітин, всі хорошої якості. Лікар сказав, що новини прекрасні. Як же бути з тим, що чоловіка поруч вже немає? Всі, хто працював зі мною в клініці, в один голос заявили: «Не зупинятися!» І запропонували ЕКЗ донорською спермою. Я погодилася - після раку і перерваної вагітності така дрібниця, як батько-донор, мене вже не лякала. А потім сталося ще одне диво - вдало запліднилися всі 8 із 8 ембріонів, тобто 100%. У мого лікаря в практиці таке було вперше. Підсадили два. Так почалася вагітність, яка подарувала мені двох малюків - Наташу і Андрійка. Моїх дітей.


Олександр, 38 років:
Кількість протоколів — 2 Вдалих вагітностей — 1
До того, як зустрів свою кохану дружину, татом я себе не уявляв. Космонавтом, страховим агентом, перекладачем і навіть президентом - так. А ось бути батьком я не планував. Проживши разом 5 років, самі того не очікуючи, стали розуміти, що живемо
«Не тим» життям і стали замислюватися про те, що ми давно разом, а діти
«До нас не приходять».
І почалося ... Нескінченні походи по лікарях, лікування, діагноз безпліддя ... Сльози дружини, сумніви і страшні думки про безглуздість існування і неповноцінності нашої сім'ї. Якось, повертаючись додому, ми з дружиною перебували в нескінченній пробці і тут нам попався на очі рекламний щит медичної клініки, який обіцяє щастя материнства. І з цього почався новий етап життя. Перший раз у клініку ми прийшли в листопаді 2012 року. Здали всі аналізи і отримали «зелене світло» на програму ЕКЗ без стимуляції, тому що дружина дуже боялася «гормональної атаки».
І ця спроба виявилася безрезультатною. Сльози, сльози, сльози ... Коли лікар задала нам питання, чи будемо ми намагатися ще раз, несподівано для себе я відповів: «Так!» Так ми з дружиною знову прийшли в клініку. Було вирішено не сподіватися на диво і планувати ЕКЗ зі стимуляцією.
Лікар призначила курс гормональних уколів, які збільшили число яйцеклітин до 8. Нарешті настав день, коли яйцеклітини пунктіровали і за допомогою моєї сперми створили кілька ембріонів, 2 з яких підсадили моїй дружині. Решта 6 залишилися в клініці і повинні були бути заморожені на випадок невдачі. Через два дні нам подзвонили з клініки і сказали, що всі непосаджені ембріони загинули. Було відчуття, що ці ембріони були вже народженими дітьми. Дружині здавалося, що і тих, хто всередині неї, чекає та ж доля.
І знову думка, що існування безглуздо, і до того ж додається синдром гіперстимуляціїяєчників. Дружина відчувала сильні болі в животі, не могла ходити, не могла їсти. Виявляється, таке іноді відбувається у жінки, яким стимулюють розвиток яйцеклітин.
Наш лікар веліла перейти на білкову дієту, приїхати на крапельниці і обнадіяла тим, що це вірний симптом вагітності. На всі крапельниці ми їздили разом. У день, коли їй ставили останню крапельницю, ми дізналися, що заповітний ХГЧ у нас 117, - це означало, що ми вагітні !!!
Відразу ж після цього аналізу наше життя змінилося. Перспектива стати бабусями і дідусями вдихнула в нас нове життя !!!. Ще через тиждень ми дізналися, що дітей двоє, і
нашій радості стало вдвічі більше. Але це було ще не все.
Несподіванкою стали на 33-му тижні сутички, які вдалося зняти тільки вже в пологовому будинку. Тиждень дружина знову лежала під крапельницями, а малі вирішили народитися
достроково. Вони з'явилися на світ, недотерпів три години до 35-го тижня.
Перше, що почула дружина, прийшовши до тями від наркозу: «Ми нічого не обіцяємо, все сталося дуже рано». Друге: «Моліться, щоб не залишилися овочами».
Прийнято вважати, що дітей виходжують починаючи з 28-го тижня, але ніхто не розповідає про те, що діти на цьому терміні мають величезні ризики залишитися глухими, сліпими, отримати ДЦП.
Ми їздили в лікарню щодня і удвох.
Вчилися тримати їх на руках. 1700 і 2000 г - наші маленькі грудочки щастя.
Ми вчилися міняти їм памперси, хоча з них злітав навіть найменший розмір.
Ми вибирали шапочки, які будуть впору маленьким голівкам. Ми вчили їх пити молоко зі шприцу і давали соску, щоб сформувати смоктальний рефлекс. Ми їх
виходили і через місяць забрали додому. Далі ... А що, власне, далі?
Нарешті-то, ми звикли бути щасливою родиною: «І хлопчик, і дівчинка? Як вам пощастило! »
Нашим дітям скоро 5 років. Вони абсолютно здорові і прекрасні малі.
Ми з дружиною як і раніше разом і щасливі. І знаєте що? Здається, мені бути татом подобається навіть більше, ніж я міг собі уявити і більше того, як я це планував.


Анастасія 37 років
Кількість протоколів — 1, Вдалих вагітностей — 1
Напевно, історія мого ЕКЗ відрізняється від усіх, що ви чули або очікуєте почути. Справа в тому, що я ніколи не любила дітей. І народжувати їх теж не хотіла. Ось так.
Можливо, це пов'язано з генами або гормонами - не знаю. Лікуватися від цього я точно ніколи не збиралася, життя влаштовувала мене і без дітей.
Так що життя мене влаштовувало - воно було прекрасним!
П'ятнадцять років тому, ми разом з чоловіком переїхали до Києва, він створив власну
IT-компанію. Коли у тебе є маса планів, друзів і необмежені ресурси, кожен день може бути просто казкою: нові враження, магазини, поїздки.
Літо ми проводили в Італії або на дачі, з безліччю гостей, музикою, вином і танцями до ранку. Зиму - переважно в Таїланді або у Франції.
Перспективи прожити так десятки років псувало лише одне - чоловік хотів спадкоємця.
Одного вечора ми приїхали до знайомих, щоб привітати їх з народженням сина. Пам'ятаю, що вручили господарям безглуздий розвиваючий килимок з брязкальцями. Того ж вечора чоловік пригрозив розлученням, якщо ми не почнемо планувати власне потомство.
Потрібно було щось робити, і я придумала що потрібно лікуватися від безпліддя. Відомо, що збір аналізів може зайняти місяці, а лікування - роки, та й то результат не гарантований. Це мене повністю влаштовувало. Насамперед лікар порадив набрати кілька кілограмів (про цю рекомендацію я вирішила забути), а чоловікові - припинити відвідувати баню: високі температури уповільнюють активність сперматозоїдів. Чоловік, звичайно, засмутився, але все обернулося на краще: він став більше часу проводити вдома.
Суботніми вечорами ми сиділи вдвох, іноді просто грали в «Монополію». Мені зміни подобалися все більше, тому я продовжувала відвідувати лікаря і ... приймати
протизаплідні таблетки. Нічого не знаючи про таблетки, оточуючі намагалися мене підтримувати: «Процес зачаття не швидкий, але коли-небудь все обов'язково вийде». Ті ж слова повторював лікар.
Через два роки медичних консультацій результатів все ще не було. І тоді наша спільна знайома, звичайно ж «з кращих спонукань», запропонувала чоловікові пошукати в моїй сумочці круглі маленькі пігулки, 21 штуку в пачці, а коли знайшов - розкрила йому їх призначення. Не кажучи ні слова, він залишив пачку на столі у вітальні, зібрав речі і поїхав.
Що сказати? Це був вагомий аргумент.
Рішення потрібно було приймати швидко і вагітніти теж - дата розлучення вже була
призначена. ЕКЗ стало ідеальним виходом.
Все вийшло якось само собою. Я подзвонила чоловіку і запропонувала спробувати «в
останній раз". Разом ми прийшли в клініку. Так як всі необхідні аналізи були, процедуру нам зробили вже в наступний цикл.
Обійшлися навіть без протоколу - єдина вилучена для ЕКЗ яйцеклітина виявилася ідеально працездатною. ЕКЗ, підсадка, аналізи на гормони - через два тижні нас привітали з вдалою вагітністю.
Чоловік був щасливий і все пробачив. Сьогодні нашому синові 6 місяців. він
милий карапуз, схожий на тата. Як і всім матерям, мені доводиться міняти підгузки і витирати слину - все не так страшно, як здавалося раніше.
Свою дитину я люблю, до того ж у нас є няня. А головне, чоловік як і раніше поруч і безмежно вдячний за «подарунок».
ПЕРЕВАГИ АКЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ
ЕКЗ В КЛІНІЦІ ilaya
"ОМРІЯНА ДИТИНА"
Оплата і розстрочка
Вартість програми від 58 000грн. замість 75 000 грн
Так само ви можете оплатити програму частинами протягом 6 місяців
У програму включено
Безкоштовна консультація репродуктолога, медикаментозне забезпечення протоколу стимуляції, пункція фоликулов з анастезіей, ембріоподготовка, ембріотрансфер, інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїдів ICSI, підтвердження беремонності (УЗД, ХГЧ).
Персонал і технології
Висококваліфікована команда репродуктологів та ембріологів. Власна ембріолабараторія і
діагностичний центр європейського рівня.
Бажаєте взяти участь
в програмі ЕКЗ?
Якщо у вас є питання або ви хочете отримати консультацію введіть свої дані і наш менеджер зв'яжеться з вами!
Заповнюючи дану форму, Ви даєте згоду на обробку персональних даних.